🍀Zapraszam! Na tworzenie ekologicznych świec. Kreatywne spotkanie, na którym wykonamy świece sojowe. Jedną zalewaną do słoiczka, zdobioną roślinami, a drugą wolnostojącą z formy. Gwarantuję świetną zabawę:)

🍀Zajęcia są zaplanowane na 17 listopada w piątek o godz. 17.00, w Klubokawiarni Lato w Sopocie.
Cena za ponad 3godzinny warsztat to 100zł.

 

🍀 Nauczysz się: jak dobrać odpowiedni wosk do świecy, jak dobiera się knot, jak obliczyć stężenie zapachu? Ile mamy naturalnych wosków i do jakiego rodzaju świec możesz ich użyć?

🍀Przekonasz się: jaki sprzęt jest ci potrzebny do produkcji świec w warunkach domowych, nie angażując wielkiego budżetu?

🍀Zrelaksujesz się! Odkryjesz tajemnicę tworzenia świec sojowych z roślinami. Dowiesz się jakie kwiaty przynoszą szczęście, miłość i dobrostan finansowy. Poznasz tajemnice związane z paleniem świec!
Zjesz wykwintne ciasto z cukierniczej manufaktury i kawę ☕️🍰☕️ Będzie zabawa z odrobiną magii – kartami anielskimi i numerologią ✨✨✨

 

🍀To świetna okazja na przygotowanie mikołajkowego prezentu dla bliskiej ci osoby. Możesz przyjść z dzieckiem, powyżej 7lat.  Nie zabraknie olejków eterycznych, doskonałych barwników i przede wszystkim uśmiechu – w przytulnym miejscu, nad samym morzem 🙂

Zapisy na:

vidaverde.swiece@gmail.com

lub zadzwoń – 505 225 889 📲