Galeria

Na tej stronie znajdują się świece, których nie mam już w ofercie. Jeśli, któraś ze świec podoba Ci się, napisz do mnie:

vidaverde.swiece@gmail.com

Zrealizuję projekt, odpowiadający Twojej wizji. Dziękuję za odwiedziny 🙂   

 

 

Paproć w świątecznej odsłonie

Prezentuję świecę, zdobioną liśćmi paproci, w świątecznej odsłonie.
Chwile przy świątecznym stole to wyjątkowy moment rodzinnej jedności, bezpieczeństwa i celebracji posiłku. Taka kolacja wymaga specjalnej oprawy. Piękna świeca może zdziałać cuda! Wnosi ciepło, przytulność i odnawia energię. Stwarza uroczysty klimat. Jest niespotykana, prowokuje uśmiech i atmosferę rodzinnej bliskości. 
Ręcznie wykonana ma pozytywną energię  i daje odczucie przytulności. Wprowadza aurę prawdziwych roślin we wnętrzu 💚 . Cieszy oko. Uspokaja. Sprzyja relaksowi. Jest piękna!!

Lawenda w świątecznej odsłonie

Prezentuję świecę z kwiatami lawendy w świątecznej odsłonie. Chwile przy świątecznym stole to wyjątkowy moment rodzinnej jedności, bezpieczeństwa i celebracji posiłku. Taka kolacja wymaga specjalnej oprawy. Piękna świeca może zdziałać cuda! Wnosi ciepło, przytulność i odnawia energię. Stwarza uroczysty klimat. Jest niespotykana, prowokuje uśmiech i atmosferę rodzinnej bliskości. 

Wrzośce w świątecznej odsłonie

Bukiet wrzośców wróży energię, witalność i siłę miłości. Moja świeca zdobiona wrzoścami wnosi optymizm, piękno, spokój i nastrojowy czas. Chwile przy świątecznym stole to wyjątkowy moment rodzinnej jedności, bezpieczeństwa i celebracji posiłku. Taka kolacja wymaga specjalnej oprawy. Piękna świeca może zdziałać cuda! Wnosi ciepło, przytulność i odnawia energię. Stwarza uroczysty klimat. Jest niespotykana, prowokuje uśmiech i atmosferę rodzinnej jedności. 

Kwiaty oddają kojącą moc natury. Nie sposób oderwać od niej oczu, gdy pomału się wypala. Tworzą przyjemny klimat we wnętrzu. 

Świąteczna

Delikatna, a zarazem strojna świeca w bożonarodzeniowym klimacie. Zdobiona gałązkami świerku, a te symbolizują odradzanie się, trwanie, a przede wszystkim życie. Świeca tworzy klimat! Wnosi element natury – iglaste gałązki, jarzębina, dzika róża, a z nimi też tajemnicę lasu, pierwsze światło i radość.

Jestem pewna, że przy jej ciepłym blasku spełnią się wszystkie marzenia i pragnienia. Zagości miłość do Twojego wewnętrznego dziecka, do natury, do drugiego człowieka, po prostu do życia. Być może, medytując przy niej, ujrzysz swoją przyszłość…

Leśna

Rośliny na świecy to listki paproci. Świeca tworzy niespotykany klimat. Ma pozytywną energię  i daje odczucie przytulności. Wprowadza aurę prawdziwych roślin we wnętrzu 💚 . Cieszy oko. Uspokaja. Sprzyja relaksowi. Jest piękna!!

Obsypana złotem

Ta świeca jest kwintesencją nastrojowej jesieni. Kolory zachwycają, zupełnie tak samo jak barwy tej pory roku. Jej blask sprzyja snuciu marzeń. Pomaga oderwać się od stresującej codzienności, zapomnieć o wyzwaniach. Poprawia humor, wprowadza dużo pozytywnej energii, pomaga odzyskać równowagę ciała i umysłu. Jest piękna, bo pochodzi z natury.

Subtelna

Moja świeca zdobiona trawami wnosi optymizm, piękno, spokój i nastrojowy czas. Zadziwia swoim subtelnym wdziękiem. Nie sposób oderwać od niej oczu, gdy pomału się wypala. Trawy oddają piękno i energię – właśnie Tobie. Tworzą przyjemny klimat we wnętrzu.

Fantazyjna

Ta świeca sprzyja snuciu marzeń. Pomaga oderwać się od stresującej codzienności, zapomnieć o wyzwaniach. Poprawia humor, wprowadza dużo pozytywnej energii, pomaga odzyskać równowagę ciała i umysłu. Jest piękna, bo pochodzi z natury.

Wrzośce

Bukiet wrzośców wróży energię, witalność i siłę miłości. Moja świeca otulona wrzoścami wnosi optymizm, piękno, spokój i nastrojowy czas. Zadziwia barwą intensywnej fuksji. Nie sposób oderwać od niej oczu, gdy pomału się wypala. Kwiaty oddają piękno i energię – właśnie Tobie. Tworzą przyjemny klimat we wnętrzu.

Podobno, symbolicznie ostrzegały przed zatraceniem się w emocjach i uczyły opanowania. Dla mnie są wspomnieniem spacerów po lesie, babiego lata, zachwytu barwami natury. Utrwalone na świecy są niespotykane!

Lawenda

Kwiaty lawendy są niezwykłe! Taka też jest świeca, którą wykonałam dla Ciebie. Wypalając się, tworzy cudowny klimat we wnętrzu. Pozwala oderwać się od codziennych smutków, odgonić stresy i przypomnieć sobie najpiękniejsze chwile lata: spokoju, romantyzmu, wakacji, beztroski i zabawy. Bo widok lawendy , to wspomnienie wakacji.  Wzbudzają uśmiech , połączony z zachwytem.

Morskie trawy

Jest delikatna, subtelna i przywołuje widok nadmorskich traw. Blask świecy sprzyja snuciu marzeń. Pomaga oderwać się od stresującej codzienności, zapomnieć o wyzwaniach. Poprawia humor, wprowadza dużo pozytywnej energii, pomaga odzyskać równowagę ciała i umysłu. Jest piękna, bo pochodzi z natury.

Nad rzeką

Inspiracją do zrobienia świecy była letnia łąka! Pełna kwiatów i kolorów. Jest delikatna, subtelna i przywołuje letnie marzenia. Blask świecy sprzyja snuciu marzeń. Pomaga oderwać się od stresującej codzienności, zapomnieć o wyzwaniach. Poprawia humor, wprowadza dużo pozytywnej energii, pomaga odzyskać równowagę ciała i umysłu. Jest piękna, bo pochodzi z natury.

Majowa z jaskrami

Żółte jaskry dodają energii i optymizmu. Świeca jest idealna do medytacji, do jogowania, do układania własnej mapy upragnionych planów. Blask świecy sprzyja snuciu marzeń. Pomaga oderwać się od stresującej codzienności, zapomnieć o wyzwaniach. Poprawia humor. Pomaga odzyskać równowagę ciała i umysłu. Jest piękna, bo pochodzi z natury.

Majowa

Jej wiosenny klimat oczaruje cię! Wywoła radość, bo nie sposób nie uśmiechnąć się na widok tych pierwszych, wiosennych kwiatów. Blask świecy sprzyja snuciu marzeń. Pomaga oderwać się od stresującej codzienności, zapomnieć o wyzwaniach. Poprawia nastrój, wprowadza dużo pozytywnej energii, pomaga odzyskać równowagę ciała i umysłu.

Moja świeca jest piękna, bo pochodzi z natury!!!

Delikatny podmuch

Niezwykle delikatna, a zarazem strojna świeca z lekko zdobionymi roślinami, które wydają się unosić na wietrze. Ta świeca jest tęsknotą za latem, za łąką i oczywiście, za ciepłym podmuchem wiatru.

Letnia łąka

Inspiracją do zrobienia świecy była letnia łąka! Pełna kwiatów i kolorów. Jest delikatna, subtelna i przywołuje letnie marzenia. Blask świecy sprzyja snuciu marzeń. Pomaga oderwać się od stresującej codzienności, zapomnieć o wyzwaniach. Poprawia humor, wprowadza dużo pozytywnej energii, pomaga odzyskać równowagę ciała i umysłu. Jest piękna, bo pochodzi z natury. 

Różowe Stokrotki

stokrotka

Świecę zdobią stokrotki – delikatne i romantyczne. W mitologii nordyckiej stokrotka jest świętym kwiatem Frei, bogini miłości, piękna i płodności. Jest symbolem miłości matczynej, rodzinnego szczęścia, kobiecej energii. Dlatego moja świeca jest miłym prezentem z okazji Dnia Matki. Ożywia najpiękniejsze rodzicielskie uczucia.  Jej kwiaty roztaczają romantyczną aurę. Warto ją mieć, aby okazać czyste i piękne uczucia swojej Mamie! Blask świecy sprzyja snuciu marzeń. Pomaga oderwać się od stresującej codzienności, zapomnieć o wyzwaniach. Poprawia humor, wprowadza dużo pozytywnej energii, pomaga odzyskać równowagę ciała i umysłu. Jest piękna, bo pochodzi z natury.

Kwiaty czeremchy

czeremcha

Świecę zdobi czeremcha – roślina ochronna i lecznicza. Jej kwiaty roztaczają romantyczną aurę. Czeremcha ożywia najpiękniejsze uczucia. Warto ją mieć, aby w ciszy wydobyć to, co najlepsze w sobie, uspokoić się i wyzwolić wewnętrzny luz. Czemu nie! Patrzenie, jak ogień podświetla kwiaty czeremchy, jest kojące i relaksuje. Jej blask sprzyja snuciu marzeń. Pomaga oderwać się od stresującej codzienności, zapomnieć o wyzwaniach. Poprawia humor, wprowadza dużo pozytywnej energii, pomaga odzyskać równowagę ciała i umysłu. Jest piękna, bo pochodzi z natury. 

Wrzosy ze wzgórza

Wrzosy

Bukiet wrzosów wręczonych wiosną wróży energię, witalność i siłę miłości. Moja świeca otulona wrzosami wnosi optymizm, piękno, spokój i nastrojowy czas. Zadziwia odcieniami różu, aż do intensywnej fuksji. Nie sposób oderwać od niej oczu, gdy pomału się wypala. Kwiaty wrzosu oddają piękno i energię – właśnie Tobie. Tworzą przyjemny klimat we wnętrzu.

Symbolicznie, wrzosy ostrzegały przed zatraceniem się w emocjach i uczyły opanowania. Dla mnie są wspomnieniem spacerów po lesie, babiego lata, zachwytu barwami natury. Utrwalone na świecy są niespotykane!

Maki polne

Maki

Maki to kwiaty niezwykłe! Taka też jest świeca, którą wykonałam dla Ciebie. Wypalając się, tworzy cudowny klimat we wnętrzu. Pozwala oderwać się od codziennych smutków, odgonić stresy i przypomnieć sobie najpiękniejsze chwile lata: kwietnej łąki, pobytu na wsi, romantyzmu, beztroski i zabawy. Bo widok maków , to wspomnienie wakacji.  Wzbudzają uśmiech , połączony z zachwytem. Nie sposób ich nie zauważyć wśród kwietnej kaskady innych roślin. Trudno oprzeć się ich koralowej barwie! W towarzystwie łąkowych rumianów i traw są jeszcze bardziej urzekające.

Leśna polana

swieca paprocie

Rośliny na świecy przypominają leśną polanę: pełną kwiatów, traw i paproci. Świeca tworzy niespotykany klimat. Ma pozytywną energię  i daje odczucie przytulności. Wprowadza aurę prawdziwych roślin we wnętrzu 💚 . Cieszy oko. Uspokaja. Sprzyja relaksowi. Jest piękna!!

Zamknij