Zapraszam na inspirujące spotkanie, podczas którego nie tylko stworzysz wyjątkową świecę sojową z osobistą intencją, ale także poznasz tajemnicę numerologicznego potencjału Twojej daty urodzenia.

Każdy człowiek niesie w swoich danych osobowych zbiór różnych układów cyfr, które są siłą sprawczą wszystkiego, co dzieje się w jego życiu.

Na zajęciach czeka Cię porcja wiedzy numerologicznej, która może Cię zainspirować do lepszego, pełniejszego życia.  Dowiesz się, jak wykorzystać swój pozytywny – najmocniejszy potencjał, aby iść zgodnie z wołaniem duszy w obfitości, dobrostanie. Co będzie dla Ciebie najlepsze, aby osiągnąć wewnętrzny spokój i harmonię?

W tym mistycznym kodzie jakim jest data urodzenia, kryje się informacja o zadaniach do zrealizowania danej osoby w teraźniejszości o jej obciążeniach karmicznych, talentach i mocnych stronach, też  – jak dąży do mistrzostwa w życiu, i czy robi to w zgodzie ze sobą.

Gdyby każdy znał swoją urodzeniową misję, wynikającą z daty urodzenia, podążałby ścieżką szczęścia i spokoju. Spełniał przeznaczenie! Poznał powołanie w życiu, zdolności też miał świadomość tego, co mu nie służy – jest dla niego negatywne, właśnie na podstawie daty urodzenia. 

Podczas warsztatów odkryjesz, w jaki sposób Twoja data urodzenia wpływa na Ciebie, Twoje decyzje oraz otoczenie. Otrzymasz także wiedzę i materiały, niezbędne do wykonania nasączonej olejkami eterycznymi, sojowej świecy intencyjnej, zdobionej suszonymi roślinami.

Spotkanie odbędzie się w Sopocie – w Kawiarni Lato (dokładny adres w mailu organizacyjnym)

Koszt warsztatu wynosi: 100zł

Zapisy na numer telefonu: 505 225 889 lub mail: vidaverde.swiece@gmail.com

Spotkamy się 21 czerwca, o godz. 16.00 do godz. 18.30. Na zajęciach najważniejszy jest dobry humor! 

W Kawiarni Lato czeka na Ciebie w ciasto i pyszna kawa lub herbata, w przerwie warsztatowej.