Czym dla Ciebie jest czułość? Wyrażasz ją w stosunku do bliskich? Do siebie?
Wiosną pozwól sobie na więcej czułości. Czasami wystarczy tak niewiele, żeby zmieniło się wszystko…

Czasami, czuły – wspierający gest, podnoszące na duchu słowo, zrozumienie powoduje, że odzyskujemy MOC! Tę piękną życiodajna energię, dzięki której uśmiechamy się do pędzącej codzienności. Widzimy jej urok. Odkrywamy sens całego zamieszania. Zmierzamy do celu, który określają nasze marzenia. Małymi kroczkami realizujemy plan. A to dzięki wierze, że życie potrafi być dobre, że nas wspiera i że możemy realizować swój twórczy potencjał 🙂 Bo czułość to, też subtelne uczucia, emocje, dziejące się w naszym wnętrzu. 

Okazujmy ją sobie! Wysyłajmy do innych w formie uśmiechu, życzliwości miłej rozmowy.  💙 Bardzo jej nam potrzeba 😘 Teraz jak wiosennych promieni słońca!

Czułość to magia! ❤️ Jest miła, lekka, efemeryczna, często niezobowiązująca, a jednocześnie tak bardzo upragniona. Z nią życie ma wiele uroku, ciepła, bezpieczeństwa. ❤️ Remedium na smutek i niezadowolenie. Oswaja największe lęki i ucisza demony. Uczy, że każdy dzień, każdą chwilę należy celebrować, smakować i doceniać. ❤️ W momentach dramatycznych przypomina, że jutra może już nie być… a przynajmniej już nie dla mnie, ciebie – po prostu dla nas.

Nie mów „rzeczy wielkich”, które nie mają większego znaczenia ❤️ Heroiczne czyny najlepiej udają się w filmach….

A przecież, czułość to drobiazgi, z których składa się twój osobisty czas. On ucieka tak szybko. Dlatego wykorzystaj go i bądź dla siebie najczulsza! Zapal świece. Włącz muzykę. Idź na spacer, do natury. Wiosną jest pięknie ✨✨ ona uruchamia wielkie pokłady czułości! Do ludzi, przyrody, do zwariowanych sytuacji. Zawsze warto!!!